Спедитор

Дата на публикуване: 03-16-2018

"Акт Лоджистик” АД е водеща компания в сферата на спедицията и логистиката. Чрез офисите и складовите ни бази в София, Варна, Русе и Румъния, успяваме да отговорим на нуждите и изискванията на нашите клиенти в цялата страна и извън нея.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Спедитор в с. Казичене.

Основни задължения:
- Организиране и проследяване транспорт на пратки от и за Европа и трети страни;
- Осъществяване и поддържане на контакти с доставчици на транспортни услуги;
- Търсене на подходящи решения за наемане на транспорт;
- Сключване на договори за транспорт;
- Други задължения, свързани със заеманата длъжност.

Изисквания към кандидата:
- ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН опит в областта на сухопътния транспорт – минимум 1 година;
- владеене на английски език;
- владеенето на турски,френски,немски или италиански език се счита за предимство;
- много добри компютърни умения;
- много добри организационни умения;
- отлични комуникативни умения;
- инициативност и поемане на отговорност;
- възможност за дефиниране нуждите на клиента и предлагане на адекватно решение.

Ние предлагаме:
- работа в млад и динамичен екип;
- въвеждащо обучение;
- добро възнаграждение;
- социални придобивки;
- организиран служебен транспорт тръгващ от метростанция Интер Експо център

Ако нашата обява представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография.

Кандидатствай